Klientom z całej Polski oraz zagranicy oferujemy zakupy w naszym sklepie znajdującym się 97-310 Moszczenica, Gajkowice, ul. Łódzka 13, gdzie dostępny jest pełen asortyment części samochodowych wielu polskich i zagranicznych marek.

Współpracujemy od lat z hurtowniami i producentami w całym kraju. Oferujemy towar wysokiej jakości w korzystnej cenie. Naszych Klientów zapewniamy, że towar jest legalny oraz posiada gwarancję producenta. Nasz doświadczony personel służy poradą techniczną i pomocą w doborze części samochodowych i różnego rodzaju akcesoriów do aut. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Realizujemy zamówienia indywidualne na części nietypowe oraz oferujemy Klientom niezbędne części potrzebne do wymiany podzespołu. Profesjonalna obsługa i satysfakcja naszego Klienta, to najważniejszy cel, jaki sobie stawiamy.

Posiadamy na sklepie nowe i regenerowane części tj: silniki, skrzynie biegów, tylne mosty, zawieszenia, wszelkiego rodzaju układy elektroniczno - mechaniczne.


alternative text

alternative text

alternative text

alternative text