Wyobraź sobie, że nie musisz już wsiadać codziennie do wyziębionego samochodu, ale za każdym razem czekać będzie na ciebie przyjemne ciepło. Właśnie to jest najważniejszą zaletą profesjonalnego ogrzewania postojowego Webasto. Dzięki niemu każdy dzień rozpoczniesz bezpiecznie i z doskonałym humorem - mroźna pogoda nie będzie już żadnym problemem! Ogrzewanie postojowe Webasto to dopracowany system, który podwyższa komfort jazdy każdego dnia. Dzięki niemu możesz zapomnieć o męczącym skrobaniu szyb w samochodzie i będziesz mógł szybko ogrzać się w aucie zawsze wtedy, gdy temperatura na zewnątrz jest ujemna. Nie zawsze zaparkowanie samochodu w garażu jest możliwe, dlatego system ogrzewania postojowego Webasto jest doskonałą inwestycją.

Webasto to uznana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości systemów ogrzewania postojowego w wersjach powietrznych i wodnych. Jej systemy dostępne są w pełnej palecie mocy grzewczej oraz dodatkowych funkcji, które można dopasować indywidualnie do swojego zapotrzebowania. Nasza firma prowadzi sprzedaż oraz serwis ogrzewania postojowego Webasto.

Klimatyzacja - Producenci układów klimatyzujących i technicy zalecają okresowe przeglądy przynajmniej raz do roku. Przegląd klimatyzacji najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu letniego, kiedy jest ona wykorzystywana najbardziej intensywnie. Już wiosną, zanim zaczną się kolejki i gorące dni, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Po przekazaniu samochodu do prowadzonego przez nas warsztatu nasi eksperci dokładnie sprawdzą stan układu klimatyzacyjnego - stan techniczny sprężarki, poziom czynnika chłodzącego, skuteczność działania całego układu. Usuniemy wszystkie awarie i nieszczelności. W przypadku stwierdzenia zagrzybienia w klimatyzacji profesjonalnie je zlikwidujemy, by powietrze w pojeździe zawsze było zdrowe. Dodatkowo jeżeli konieczna jest wymiana kompresora, zamontujemy dla Państwa nowy.


alternative text

alternative text

alternative text

alternative text